Telewizja internetowa

Pobieranie z YT w formacie mp3

Codziennie każdy z nas korzysta z YouTube. Lubimy słuchać tam muzyki, oglądać pogadanki, dokształcać się na podcastach czy wykładach, ale nie zawsze mamy możliwość korzystania z dobrodziejstw platformy - nie wszyscy bowiem mamy, chociażby, Internet w telefonie. Przetwornik YT na mp3 to wyjście z takich sytuacji - działa bardzo prosto i wiele osób z tego korzysta. Jeśli nie wiesz co to, ani jak działa - przedstawimy ci wszystkie najważniejsze informacje na ten temat. 

Jak działa przetwornik z YT na mp3?

To jedna z najprostszych stron do obsług. Wystarczy tak naprawdę wyszukać w Google jedną z fraz, które są z tym ściśle związane, a następnie wyszukać ulubiony materiał na YouTube. Następnie pobieramy adres URL i wklejamy w odpowiednie miejsce na serwisie, który konwertuje filmy na mp3. Kiedy skończy się konwersja, wystarczy pobrać ten plik i cieszyć się nim zawsze i wszędzie. Takie działanie trwa często kilka-kilkanaście sekund, ale zależy to w dużej mierze od ilości osób, które korzystają w danym momencie ze strony, od szybkości naszego Internetu oraz od wielkości wideo.

Takie działania są w pełni legalne, ale spełniać należy kilka warunków m.in. pobieramy to na swój własny użytek, nie wolno nam tego rozpowszechniać, ani tym bardziej sprzedawać. W innym przypadku przyczyniamy się do łamania praw autorskich, a to w Polsce jest bardzo surowo karane. I tyle! Dzięki temu możemy się w najlepsze cieszyć swoimi ulubionymi materiałami na telefonie, tablecie czy laptopie.

Zobacz również